Yggdrasil, Dünya Kupası öncesinde Firekick’i Yayınladı!

Yggdrasil, Dünya Kupası öncesinde Firekick’i Yayınladı!

Anasayfa » Yggdrasil, Dünya Kupası öncesinde Firekick’i Yayınladı!

Yggdrasil, merakla beklenen etkinliği, futbol temalı yepyeni bir slot lansmanı yaparak kutlamak istedi. yüksek oynaklık ve sınırsız çarpanlar yoluyla 10.000x ile sınırlanan maksimum kazanç. Heyecan verici Firekicks, bir Free Spins bonus turu ve Multimax tamircisi ile dolu olan oyun, sorunsuz ve ödüllendirici bir oyun arayan futbol meraklılarına ve slot hayranlarına sunacak çok şeye sahiptir. Firekick’e yakından bakalım! Multimax ve oyunun neden dünya kupası ateşi olduğunu görün

Firekick! Multimax Metriklere Genel Bakış
Makaralar: 3
Sıralar: 5
Ödeme hatları: 243
RTP: %96
Vuruş Sıklığı: %21.97
Maksimum Kazanç: 10.000x
Volatilite: Süper Yüksek
Min/Maks Bahis: 0.20-75

MultiMax Mechanic’i Kullanarak Kazançları Arttırmaya Hazır Olun
Eylül ayının sonlarına doğru, Peter & Sons ile ilişkili en iyi oyunların yayıncısı, yeni bir Satın Alma Bonusu slotu olan Voodoo Hex’in piyasaya sürülmesi için, GGPoker aracılığıyla hit oyunlarının lansmanı ile Dead of the Dead’in kutlama gününün hemen arasında yayınlandı. Calavera Crush yuvası. Şimdi ise “yenilik soluyan” ve sınırları zorlayan şirket, “heyecanlı” bir futbol maçı beklentisiyle oyuncuları “heyecan verici bir stadyuma” taşımaya karar verdi. Yggdrasil’in ürün ve program başkanı Stuart McCarthy, en yeni oyunlarının lansmanı ile küresel futbol festivalinin başladığını duyururken şirketin “dünya kupası ateşi” tarafından ele geçirildiğini açıkladı. McCarthy ayrıca “önceki MultiMax oyunlarına gösterilen sevgiden” de bahsetti. MexoMax’tan bahsetti! Multimax, Crystal Falls MultiMax ve Multifly! Özellikle MultiMax, yeni slot sürümüne ilişkin büyük beklentilerini daha da açıklıyor.

3×5 makaralı futbol sahasının güzel tasarımına hayran kalan oyuncular, her yeni gol attıklarında bir Wild sembolü toplamaya hazırlanıyorlar. Art arda gol atmak, Multimax çarpanının durmadan yükselmesine, daha yüksek değerlere ulaşmasına ve oyuncular Free Spins moduna girdiğinde bile aktif kalmasına yardımcı olur.

Ücretsiz Döndürme – Penaltı Atışlarını Kullanarak Kumar Oynayın!
Ücretsiz Döndürme bonus turunu etkinleştirmek için, oyuncuların makaralardaki herhangi bir konuma inen en az üç scatter sembolü görmesi gerekir. Oyuncular ayrıca bir kaleciye karşı penaltı vuruşlarını kullanarak Ücretsiz Döndürmelerde kumar oynayabilirler. Ayrıca Firekick özelliğinin yardımıyla Free Spins kazanmaları için ikinci bir şans verilir. Teçhizat etmeye, bağcıklarını bağlamaya ve müthiş tekmeler atmaya hazır mısın? Oyun, Android, iOS ve masaüstü oyuncuları için 26 dilde mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir